people

Už letí!

28. srpna 2012 v 15:23 | Lenka
Už dlouho jsem nic nepřidala, tak teď aspoň jedna fotka z brněnského letiště. V letadle seděli i naši - přilétali z Kypru. Těžko říct, co pán na snímku dělá, buď se škrábe za ušima nebo chytá rádiové vlny, nevím. Nicméně mi to přijde jako vcelku fotogenická póza, tak tu je.

Jsem si vědoma, že možná někomu můžou mé úpravy fotek přijít hrozné, protože ráda ohudlám barvy a vzejde z toho takový béžový kafe, ale mně se to holt líbí :)

V sluncem prozářeném obilí

17. července 2012 v 15:38 | Lenka
Ehm...no mohla bych napsat "V photoshopem prozářeném obilí", ale to už by neznělo tak poeticky ;). Vlastně ono bylo opravdu prozářené sluncem, jen jsem mu ještě trošku pomohla.

Fotky jsou z focení s kamarádkami, šíleně foukalo a ňunínek mi spadl i se stativem z metru dvacet na zem, naštěstí na trávu. Myslela jsem, že vybouchnu a začnu křičet na celou vesnici, zvlášť, když mi přestal ostřit a v hledáčku nebylo nic vidět. Měla jsem štěstí. Oddělala jsem objektiv, vypla, zapla...vypla, zapla...no a najednou zase fungoval. DÍKY! Už jsem si představovala cestu do Brna na opravu. :)

Jinak kritizujte, kritizujte, s focením lidí nemám ještě moc zkušeností.


 
 

Reklama