objects

Automaty mě milují a já miluju je

14. září 2012 v 15:34 | Lenka
Oh how i love them!

Ve škole se nám objevily nové, lepší, automaty. Jeden na nápoje (na fotce), kde si můžete vybrat třetinkový nádherný kelímek,takže první dny si řada lidí kupovala tyhle nápoje kvůli radosti z krásného hnědého ala starbucks kelímku, druhý automat obsahuje všechno možné, jen ale to nezdravé, takže všelijaké tyčinky, chipsy, kofoly. A i když v něm nic moc extra není, mám ho hrozně ráda. A pokud si můžu takhle fandit, on mě má taky rád. Včera se mi už podruhé stalo, že jsem od něj odcházela se dvěma tyčinkami za cenu jedné. Bylo to tak: hodila jsem do něj dvacku a zmáčkla, že chci Milu (předtím Kávenky), Mila jela, jela, jela...jela a těsně u kraje, když už takřka padala, se zastavila. Já už se radovala, protože jsem věděla, co bude následovat. Na displayi se objevil nápis, ať si vyberu ještě jednou, tak jsem zmáčkla opět na Milu. Přední Mila spadla co nevidět a brzy po ní následovala další.

Teď si ale říkám, že mě možná naopak nemá rád vůbec, protože chce, abych ztloustla nebo si aspoň ničila pleť sladkostma. No...ale zatím se mi to líbí.

Ve středu jsme se seminářem informatiky, jak už jsem psala, byli fotit. Pršelo jako z konve, takže jsme běhali od sedmi ráno po ztemnělé škole. No většina fotek bída bídoucí. Chvíli jsem chtěla nemít svého ňunínka, protože bych jinak dostala profesorův s externím bleskem nebo školní s makroobjektivem. No nic, mám ráda svůj Nikon, mám ráda svůj Nikon! Měli jsme vyfotit portrét, portrét v pohybu, detail, nástěnku a nějakou "architekturu". Potom jsme ještě dělali pokusy se světlem.

Tahle fotka s automatem mi přišla jako vcelku povedená, dokonce to vypadá jako makro. Další fotky nevím kdy, ale brzy se tu objeví portrétovky z prázdnin, holky mi konečně povolily dát je na net.

Zatím Ciao!

V Praze je prý blaze

14. července 2012 v 17:58 | Lenka
Šátrala jsem zase ve své složce a našla fotky z výletu do Prahy. Nějak se mi líbí kontrastní B&W, takže barev tu bude po málu, vlastně i ty barevné fotky moc barevné nebudou :D.


Zajímavé muzeum :)

Ve světle svíčky

14. července 2012 v 15:08 | Lenka
Fotky svíček, dokonce se mi podařilo nepodpálit barák, to je úspěch :)


Pusťte si tuhle nádhernou písničku :). Je od Heritage singers, kteří byli minulou sobotu v Ostravě, koncert byl opravdu super, tuhle tam taky zpívali a musím říct, že jsem si Scotta (zpěvák, který má sólo na začátku a konci) hodně oblíbila, má hrozně příjemný hlas. Dokonce mám skoro od všech podškrab, ale Scott má tak neidentifikovatelný klikyhák, že se jím nedá moc chlubit :D. Škoda, že na koncert nepřijel Tim (ten, co zpívá druhou sloku), toho já můžu :)). Ale i tak to byla paráda.


Na zdraví!

13. července 2012 v 12:52 | Lenka
Vzhledem k předvčerejšku sem nakonec dám i tyhle květnové fotky. Pili jste už někdy 40% vodku? Na výletě s kamarády jsme u ohně trochu popíjeli. Osobně nemám ráda alkohol, ale ochutnala jsem. Nejdřív pomerančový džus s vodkou a pak čistého panáka. Ehm, no, asi jsem divná, ale nikdy nepochopím, co se na tom lidem tak líbí. :)

Tak dvě tématické. A já jdu trhat borůvky :) Jinak jsem se dnes v jednu v noci piplala s designem vzhledem k mému pošramocenému vztahu s photoshopem a tím, že v něm nejde nic napsat. Zlaté pixlr.com...


 
 

Reklama