faun

Photos ZOO - elephants & fish

11. srpna 2012 v 23:10 | Lenka
Je mi jasné, že kombinace slon - ryba nemůže fungovat, když já jsem u nich měla málo fotek a takhle se doplňují. A navíc sloni milují ryby a ryby určitě milujou slony. No dobře, asi se z toho nevykecám :)

V akvárku měli Marlina, Nema a dokonce i Dori. Dori možná bude někdy někde na pozadí.


Photos ZOO - birds :)

9. srpna 2012 v 15:03 | Lenka
Další zastávka u ptáčků. :-) Šli jsme volně přístupnou voliérou, kde byli pelikáni. Jen si je představte, velcí ptáci, a nějaká rodinka si je tam hladila (zní to vtipně :D), nakonci byla cedulka "Pelikáni jsou nebezpeční"...


Photos ZOO - monkeys :)

9. srpna 2012 v 14:37 | Lenka
Tentokrát nahlédneme do světa opic. Tohle mládě, orangutana (díky Dee :D), bylo hrozně roztomilé. Pochutnávalo si na mrkvi. :)

Photos ZOO - predators :-)

9. srpna 2012 v 13:14 | Lenka
Jak už jsem tu zmiňovala, v pondělí jsem měla možnost fotit zvířata v ZOO. První takové nahlédnutí bude k šelmám :-). Byly za skly, většinou upatlanými skly, takže na některých fotkách je to dost znát. Když jsme projížděli safari, viděli jsme i lvy, ale ti měli ták zaneřáděné sklo, že z toho nevznikla žádná pořádná fotka.

Fotit tygra byla taky pořádná prekérka. Kolem výběhu pořád pobíhaly děti, matlaly na sklo, vůbec je nezajímalo, že se tam snažím něco vyfotit, chodily mi před záběr. Prostě malé děti...

Mí (ne)domácí mazlíčci

8. srpna 2012 v 17:22 | Lenka
Naše Bessy. Na první pohled se zdá být psem. Až po určité době zjistíte, že je to vlastně prase :). Pokud máte doma labradora, nejspíš snadno pochopíte, o čem mluvím. :) Ale i tak, je fajn mít čtyřnohého kamaráda, vytáhne vás na vzduch, donutí vás uklízet a nadšeně vás vítá, když se vracíte domů.


+ ochutnávka mazlíků ze zoo, bude jich víc ;)

A stáli tam jak solný sloup

5. července 2012 v 22:53 | PhoReal
V Dubnu? No každopádně je to delší doba, kdy jsem vyrazila s mým ňunínkem za koňmi. S kamarádkou jsme tam chodily jezdit, takže odhaduji, že ten na fotce pod perexem bude Graf, takový pako, stál tam takhle celých dvacet minut. Tohle je Šimla, taková panička, jak jí taháte moc za otěže, tak protestuje.

Jinak se vám tedy představuji, jmenuji se Lenka, fotím Nikonem D5100 (dále ňunínek :D) s objektivem 18-105 mm. Založila jsem tenhle blog, abych měla kde prezentovat své fotky, no snad se vám budou aspoň trochu líbit :). Do budoucna bych si ráda pořídila světelný objektiv 50 mm a makroobjektiv a fotit portréty a makro. No to je zatím ve hvězdách, kde na to brát peníze že jo :).

Btw omlouvám se za neumělecký design, snad mi prominete, PS se mnou nechce spolupracovat a odmítá mi psát text, tak jsem to zabalila a udělala tohle. No. Třeba se časem zmůžu na lepší.


 
 

Reklama