Happy New Year :)

2. ledna 2013 v 16:25 | Lenka |  others

Trošku opožděně vám všem přeju šťastný nový rok 2013, hodně úspěchů, zdraví, lásky a štěstí, ať dodržíte, co jste si slíbili (pokud jste si něco slibovali), zkrátka mějte se skvěle. :)

A jak jste prožili Vánoce? Naše proběhly v duchu rodinné pohody, za což jsem opravdu ráda. Dostala jsem vysněný světelný objektiv a oční linky a vonnou svíčku, která mění barvy. Se spolužáky jsme si udělali "besídku" v kavárně, takže jsem zase bohatší o náušnice a jiné drobnůstky, to vždycky potěší :). S objektivem zatím nejsem moc velký kamarád, snad se to postupně s přibývajícím světlem zlepší.

Na Silvestra jsme s partou vyjeli na chatu, kde jsme si užili spoustu zábavy u her. Při hraní Česka jsem si sice přišla jako blbec, ale jinak to bylo fajn. Těsně před půlnocí jsme vyšli ven, připili si všechno nejlepší do nového roku a pozorovali ohňostroje. Z nich taky vznikla tahle fotka, nebo spíš koláž, protože je tvořená asi z pěti fotek...tak velký ohňostroj jsme tam naráz neměli. Šli jsme spát asi o půl páté, takže včerejšek jsem téměř celý proklimbala.

No a zítra zase škola, při cestě z chalupy jsem si vzpomněla na seminárku z chemie, takže jsem udělala aspoň první stránky, snad to zvládnu do úterý. Na pátek písemka z chemie, sloh na angličtinu, písemnka z konverzace...ne, nebudu si kazit večer. :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 L. L. | Web | 2. ledna 2013 v 20:58 | Reagovat

Supr přáníčko, i Tobě :-)
Fajn program :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama