Marťané a jiné bizarnosti a radosti

14. srpna 2012 v 19:09 | Lenka |  diary
V posledních dnech slýchám samé vtipné zprávy. Včera mě rozesmály novinky na seznamu, když popisovaly přání amerického prezidenta Obamy, aby mu dali vědci ihned telefonicky vědět, až zkontaktují marťany. Ježkovy voči, kde to žijem? Možná je to jen chorobnou potřebou Amerianů zachraňovat svět. Když budou marťané zlí, Obama jim zakroutí krkem a lidstvo přežije. Pokud budou mírumilovní, Obama jim krkem zakroutí stejně a řekne, že nás chtěli zničit. A pokud žádní marťané nebudou,...budou. Ne, já nemám nic proti Američanům a jejich výzkumům, jen mě to velmi pobavilo.

Dále mě překvapila správná odpověď na otázku v Dobyvateli: "Od kolika let je ve Vatikánu povolený sex?" Říkala jsem si, no tak tam to bude asi o dost víc než tady a dala jsem 21. O to byl můj pohled překvapenější, když jsem uviděla číslo 12. Cože? Tohle už mi přijde vážně zvrhlý. Malý dítě, kterýmu teprve dorůstají zuby, a už by mělo...no to snad ne.

A před chvílí mě nadchl komentář pratety k mé profilové fotce na facebooku: "Hezcí lidé to mají v životě lehčí." Ještě jsem nepřišla na to, co jí odpovědět :D. Asi nic, budu dělat, že jsem si toho nevšimla :D...

Do téhle doby jsem měla v nadpisu jen bizarnosti, "a radosti" jsem se teď rozhodla přidat a sdělit vám, jak je dneska krásně, jak jsem běžela indiánským během (běh, chůze, běh, chůze) až k asi dva kilometry vzdálenému lesu a užívala si toho, jak si vítr (NE, nenapsala jsem před chvílí výtr!) pohrává s mými vlasy, jak mi sluníčko svítí do tváře. Byla to opravdu nádhera, dokonce i Bessy vypadala, že si to vychutnává. V poli sice zase něco chňapla, ale budiž jí odpuštěno. Asi budu chodit běhat častěji.

Jinak další moje radost spočívá v tom, že naši jsou spolu na dovolené u moře. Ne, že bych se až tak radovala z toho, že tu jsme s bráchy sami, i když je to taky dobrý, ale spíš jsem nadšená z toho, že jsou naši spolu. Před čtrnácti dny to skoro vypadalo na rozvod a najednou jsou k sobě milí. To mi připomíná citát, který mám v menu. "My child, you worry too much. I've got this, remember? 'Love, your Dad God." Pro mě velmi výstižný.

Mějte se krásně,
užívejte si slunečných dnů :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 L. L. | Web | 14. srpna 2012 v 22:42 | Reagovat

Taky jsem uvažovala o běhání. No vlastně už pár let nad tím důmám, ale ještě jsem se do toho nepustila, když nepočítám běh v práci. Hrůza to se mnou :-( :-D

2 Lenka Lenka | Web | 15. srpna 2012 v 14:33 | Reagovat

[1]: Já jsem si taky už dlouho říkala, jak budu pravidelně běhat, no a včera to bylo poprvé, takže nevěš hlavu a zkus se dokopat :-D  ;-)

3 L. L. | 17. srpna 2012 v 19:31 | Reagovat

[2]: Zkusím to, ale při jednom dni volna to nikdy nejde, takže tento měsíc asi zas nic :-?  Jsi dobrá, že ses nakonec do toho pustila :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama